Кігтеточки-лежанки для котів "Leo Pets"

Кігтеточки дряпки

Детальніше про кігтеточки "Leo Pets"
Кігтеточки "Leo Pets" виготовлені з п'ятишарового гофрованого картону (внутрішній блок), дерева (фасади) та безпечного клею.
Природним ресурсом, з якого отримують картон, є деревина, яка без винятку, дуже подобається всім кішкам та котам. Вертикальні внутрішні хвилі гофрованого картону підвищують термін експлуатації виробу і виключають можливість травматизму кігтиків.
Кігтеточка-лежанка для котів і кішок з гофрованого картону може використовуватися як місце для відпочинку, а також дозволить точити кігтики, зберігаючи при цьому меблі в бездоганному стані.
Сучасний дизайн кігтеточок "Leo Pets" впишеться в будь-який інтер'єр.
А натуральні матеріали дозволять котикам відчути близькість до природи.
Основні правила привчання дорослої кішки або кота до кігтеточки
  1. Познайомте вашого котика – підніміть передні лапки та поставте їх на поверхню кігтеточки. Слідуючи рефлексам, котик випустить кігтики на всю довжину, щоб зачепитися за її поверхню. У такий спосіб він залишить свій запах на ній.
  2. Верхню частину кігтеточки можна ароматизувати котячою м'ятою або слабким розчином настоянки валеріани. Котиків приваблюватиме до джерела запаху, що дозволить швидше їх привчити до кігтеточки.
  3. Якщо дорослі коти люблять гратися, то слід зосередити гру поряд з кігтеточкою, та вести її так, щоб тварина стрибала і чіплялася за неї.
  4. У процесі привчання балуйте вихованця ласощами та приємними емоціями, для закріплення результату. Також можна залишати ласощі на кігтеточці, щоб котик був зацікавлений карабкатися за ними.
  5. Якщо застанете вихованця за гострінням кігтів у недозволеному для цього місці, відразу ж перенесіть його до кігтеточки, так він швидше звикне до неї.
В нашому інтернет-магазині ви можете купити кігтеточку-лежанку (дряпку) для кота

Кігтеточка з гофрокартону найефективніший захист ваших м'яких меблів

Кігтеточки з гофрокартону для котів на відміну від сизалевих кігтеточок безпечніше для кігтиків та для більшості котиків не вимагають привчання та нанесення котячої м'яти.
Кігтеточки Leo Pets виготовляються тільки з натуральних матеріалів (переробленого гофрокартону) на відміну від інших брендів, наприклад, з використанням целюлозного гофрокартону, який набагато твердіший і може пошкодити кігтики.
Середній термін експлуатації кігтеточок Leo Pets - 1 рік, але у багатьох наших клієнтів кігтеточки служать 1,5 - 2 роки. Наші кігтеточки двосторонні, що також збільшує їх термін служби.
У магазині Leo Pets ви можете купити лежанку на будь-який смак і розмір, для всіх порід котів.
Фасади виготовлені з ДВП, внутрішній блок з гофрокартону.

Кігтеточки "Leo Pets": натуральні матеріали та безпека для вашої кішки

Кожен власник кота знає, наскільки важливо забезпечити своїм улюбленцям зручні та безпечні місця для точіння кігтів. Крім того, кішки люблять відпочивати та гратися на меблях, що часто призводить до їх пошкодження. Наша компанія пропонує рішення цих проблем - кігтеточки з натуральних матеріалів.

Кігтеточки "Leo Pets" виготовлені з п'ятишарового гофрованого картону, з використанням безпечного клею. Природні матеріали забезпечують комфорт та безпеку для вашої кішки, а також дозволяють їй відчувати близькість до природи.

Гофрований картон, з якого виготовлені кігтеточки "Leo Pets", має вертикальні внутрішні хвилі, що підвищують термін експлуатації виробу та виключають можливість травматизму кігтиків. Також це забезпечує хороше зчеплення кігтів з поверхнею, що допомагає уникнути пошкодження меблів.

Кігтеточки "Leo Pets" доступні в різних формах, що дозволяє підібрати відповідний варіант для будь-якого інтер'єру.

Купівля кігтеточки "Leo Pets" в інтернет-магазині - це простий та зручний спосіб забезпечити вашу кішку зручним та безпечним місцем для точіння кігтів, що збереже меблі в вашому будинку в бездоганному стані. На відміну від багатьох інших кігтеточок, кігтеточки "Leo Pets" виготовлені з природних матеріалів, таких як п'ятишаровий гофрований картон, що робить їх більш екологічно чистими та безпечними для тварин.

Переваги кігтеточок "Leo Pets"

Є декілька переваг купівлі кігтеточок "Leo Pets" у нашому інтернет-магазині:


  • Виготовлені з природних матеріалів, що забезпечує безпечність для вашої кішки та довговічність виробу;
  • Високоякісні матеріали забезпечують міцність та стійкість виробу, що гарантує довгий термін експлуатації;
  • Можуть використовуватися як місце для відпочинку та гри для кішки;
  • Крім того, кігтеточки "Leo Pets" мають стильний та сучасний дизайн, що впишеться в будь-який інтер'єр вашого будинку.

Середній термін експлуатації кігтеточок Leo Pets - 1 рік, але у багатьох наших клієнтів кігтеточки служать 1,5 - 2 роки. Наші кігтеточки двосторонні, що також збільшує їх термін служби.


Наш інтернет-магазин пропонує різноманітний вибір кігтеточок "Leo Pets", таких як вертикальні, горизонтальні та комбіновані моделі, що дозволяє вам знайти ідеальний варіант для вашої кішки. Крім того, наші ціни дуже доступні, що дозволяє купити якісний продукт за вигідною ціною.


Тож не втрачайте часу та замовляйте кігтеточки "Leo Pets" в інтернет-магазині вже сьогодні, щоб забезпечити вашій кішці комфорт та задоволення!

Ціни на кігтеточки в Україні

БЛОК FAQ

В інтернет-магазині "Leo Pets" ви можете купити різні дряпки для ваших котів. Ціна може відрізнятись і залежати від форми та розміру кігтеточки. Найдешевший варіант - 460 грн. Найдорожчий - 890 грн.
Напишіть номер телефону, і ми Вам зателефонуємо!
Або Ви можете зателефонувати нам за номером:
+38 (068) 155 56 02