Як обрати кігтеточку для кота

Кожному коту потрібна кігтеточка

Точити кігті для котів, природна потреба і без кігтеточки вони завжди цим займатимуться на будь-якій доступній поверхні, на м'яких меблях, дверях або шпалерах. Відучити домашніх улюбленців від точення кігтів неможливо. Це не говорить про поганий характер вашого котика, це закладено в його інстинктивній поведінці, яка відображає не лише його гігієнічні потреби, а й спосіб мітити територію. Завдання кожного власника пушистика дати йому можливість точити кігтики на зручній для нього кігтеточці
Вибір матеріалу
Не всі кігтеточки влаштують домашніх котів. Деякі з них виготовлені з твердих і ненатуральних матеріалів таких як сизаль, ковролін, який приваблює не всіх котів і вони не завжди бачать відмінність таких поверхонь від м'яких меблів господаря. Сизаль та ковролін може поранити кігтики через свою жорсткість, а також при попаданні в шлунок кота може негативно вплинути на його здоров'я.

Оптимальним матеріалом для точіння кігтів є гофрокартон

Природний ресурс для виготовлення гофрокартону – деревина. Використовуючи гофрокартон для точення кігтів коти відчувають близькість до природи. Гофрокартон також ідеально утримує тепло тіла кота, що безсумнівно його приваблює. Процес звикання до кігтеточки з гофрокартону, на відміну від інших матеріалів, мінімальний і для більшості котиків не вимагає привчання.
Розміри
До вибору розмірів кігтеточки потрібно підійти серйозно!
Ідеальна кігтеточка повинна відповідати розмірам вашого домашнього улюбленця. Коту повинно вистачати поверхні кігтеточки для того, щоб він міг розтягнутися на весь зріст і поточити кігтики, а також повністю розміститися на ній для відпочинку або сну.

Для більшості котів підійдуть кігтеточки "Leo Pets" Lite або Standart. Своїми розмірами вони влаштують котів невеликих та середніх порід. Відмінністю цих моделей кігтеточок є фасади.
У моделях Lite фасади, як і внутрішній блок, виготовлені з гофрокартону, а в кігтеточках Standart фасади з дерева, а внутрішній блок також гофрокартон.
Для кота, звичайно, фасади не мають значення, але для господаря є плюс у виборі матеріалів і підборі фасаду, що підходить під меблі або підлогове покриття в приміщенні.

Кігтеточки "Leo Pets" Max підійдуть великим породам котиків, таких як Мейн-Кун, Норвезька лісова кішка, Турецький Ван та інші. Фасади цих кігтеток виготовлені з дерева, внутрішній блок – гофрокартон.
Розташування кігтеточки у приміщенні
Кігтеточку важливо розміщувати у доступному та видному місці для кота. Якщо кіт точив кігтики об м'які меблі, розташуйте кігтеточку "Leo Pets" біля цього місця. Якщо ви застали вашого улюбленця при точенні кігтиків, наприклад на дивані, під час точіння перекладіть котика на розташовану поряд кігтеточку і він продовжить займатися своїми важливими справами на ній. Кігтеточка з гофрокартону не відштовхне його, а тільки здасться м'якшою, зручнішою і котик буде звикати до нового місця точіння та ігор.

Як зацікавити домашнього улюбленця

Дорослі коти, які звикли точити кігтики на кігтеточках із сизалю, жгута чи ковроліну, іноді вимагають привчання до кігтеточок із гофрокартону. Для таких котиків ви можете нанести на кігтеточку котячу м'яту, пограти з улюбленою іграшкою котика або з лазерною указкою на поверхні кігтеточки. При таких іграх, котик своїми кігтиками проникне в поверхню гофрокартону і буде звикати до гостріння кігтів у новому, спеціально призначеному для цього місці.
Також можна покласти на кігтеточку з гофрокартону трохи сухого корму, це змусить кота вивчити нове для нього місце.

Ніколи не сваріть своїх домашніх улюбленців при точенні кігтів у недозволеному для цього місці, а краще заохочуйте ласощами та іграми на кігтеточках.

Напишите номер телефона и мы Вам перезвоним!
Или Вы можете позвонить нам по номеру:
+38 (068) 155 56 02