Недорогі кігтеточки "Leo Pets" Max Lite

Кігтеточки Lite Max

Кігтеточки для великих порід котиків
Фасади та внутрішній блок виготовлені з гофрокартону
Детальніше про кігтеточки "Leo Pets"
Кігтеточки "Leo Pets" виготовлені з п'ятишарового гофрованого картону (внутрішній блок), дерева (фасади) та безпечного клею.Природним ресурсом, з якого отримують картон, є деревина, яка без винятку, дуже подобається всім кішкам та котам. Вертикальні внутрішні хвилі гофрованого картону підвищують термін експлуатації виробу і виключають можливість травматизму кігтиків.
Кігтеточка-лежанка для котів і кішок з гофрованого картону може використовуватися як місце для відпочинку, а також дозволить точити кігтики, зберігаючи при цьому меблі в бездоганному стані.
Сучасний дизайн кігтеточок "Leo Pets" впишеться в будь-який інтер'єр.
А натуральні матеріали дозволять котикам відчути близькість до природи.
Основні правила привчання дорослої кішки або кота до кігтеточки
  1. Познайомте вашого котика – підніміть передні лапки та поставте їх на поверхню кігтеточки. Слідуючи рефлексам, котик випустить кігтики на всю довжину, щоб зачепитися за її поверхню. У такий спосіб він залишить свій запах на ній.
  2. Верхню частину кігтеточки можна ароматизувати котячою м'ятою або слабким розчином настоянки валеріани. Котиків приваблюватиме до джерела запаху, що дозволить швидше їх привчити до кігтеточки.
  3. Якщо дорослі коти люблять гратися, то слід зосередити гру поряд з кігтеточкою, та вести її так, щоб тварина стрибала і чіплялася за неї.
  4. У процесі привчання балуйте вихованця ласощами та приємними емоціями, для закріплення результату. Також можна залишати ласощі на кігтеточці, щоб котик був зацікавлений карабкатися за ними.
  5. Якщо застанете вихованця за гострінням кігтів у недозволеному для цього місці, відразу ж перенесіть його до кігтеточки, так він швидше звикне до неї.
Напишіть номер телефону, і ми Вам зателефонуємо!
Або Ви можете зателефонувати нам за номером:
+38 (068) 155 56 02